חריטת שפות עם לייזר על מקלדות

חריטת שפות עם לייזר על מקלדות

מהם היתרונות של חריטה?

במהלך השימוש שלנו במחשב, מה שנהרס הכי מהר זו המקלדת. האותיות והסמלים על מקשי המקלדת נמחקים מהר מאוד ונהיים כמעט בלתי ניתנים לקריאה דבר שמקשה על השימוש בה. חריטת לייזר על מקלדת הlaptop זו דרך טובה לבצע מספר דברים במכה:

  • להוסיף פריסה בשפה שונה.
  • לגוון בעיצוב הסמלים והאותיות.
  • לגרום למחשב הנייד להראות מושך יותר לעין.

הרבה מהלקוחות שלנו בוחרים בחריטת לייזר על המקלדת, רק כדי לתת לLAPTOP מראה ייחודי. יש בטכנולוגיה זו הרבה יתרונות, ביניהם:

  • מהירות ביצוע.
  • חריטה מדויקת ביותר.
  • אפשרות לבחור כל פריסת מקלדת בשביל MAС או מערכת ההפעלה חלונות (Windows).
  • עמידות האותיות החרוטות לגורמים חיצוניים.

אצלנו אתם יכולים להזמין חריטה על מחשב, laptop, וטאבלט. חוץ מהמקלדת אנחנו חורטים גם על גוף המוצר.


כמה עולה חריטה על המקלדת בחדרה?

מומחי המעבדה שלנו נותנים שירותי חריטה על המקלדת. אנחנו עובדים עם מכשירים של החברות והדגמים הבאים: Lenovo-ThinkPad, Dell, HP, Microsoft-Surface, Apple-Mac/Mac Pro, ומציעים מחירים הוגנים:

עלות עבודה עם מקלדת בעלת תאורת LED היא 150 ₪.

בממוצע זמן ביצוע ההזמנה נע בין רבע לחצי שעה. בנפרד משולמים שירותים של: חריטה צבעונית, חריטת טקסט על מקש ה , כמו גם שירותים נוספים שאנו מספקים. אנחנו עובדים ביעילות המרבית ולכן תוכלו לאסוף את ההזמנה שלכם ביום הפנייה עצמה. תהליך ביצוע החריטה יכול להתבצע גם בנוכחות שלכם.

מהי עיברתריזציה של מקלת או Laptop?

מקלדת, TABLET או LAPTOP שנקנו בחו"ל, ברוב המקרים לא כוללים את הא"ב העיברי. עד לא מזמן בעיה זו נפתרה על ידי הדבקת מדבקות על מקשי המקלדת שכוללות אותיות בעברית, אבל הם תמיד נקרעו, דהו וגרמו למשתמשים אי נוחות רבה. היום יש דרך קלה, נוחה, טובה ומהירה יותר – חריטת לייזר. לרוב השימוש בה הוא במחשבי Apple MacBook בהם הפריסה אינה סטנדרטית.

המומחים במעבדה שלנו יבצעו את החריטה כך שהמקשים יהיו בפריסתם הנוחה, כמו ב Windows. אנחנו מבצעים חריטה עם אחריות במהירות, אתם לא צריכים לבדוק בעצמכם מה המיקומים של הפריסה העברית במכשירכם. אנחנו יכולים לחרוט על משטח בכל גודל על LAPTOPS, טאבלטים או מחשבים.

כיצד מתבצעת החריטה על ה LAPTOP?

משטח המקלדת הוא פשוט ולא יקר, אך צריך להתנהג איתו בזהירות. לעיתים קרובות נוצרות בעיות בשל קרבה של המקלדת בLAPTOP לרכיבים אלקטרוניים רגישים הנמצאים מתחת. בזכות טכנולוגיה חדישה כמו חריטת לייזר המקלדת נהיית מושכת יותר לעין. החריטה מתבצעת באמצעות לייזר דק שמשנה את המשטח ללא מגע בו, לכן אין צורך לדאוג שעל המקלדת ישארו שריטות.

בתהליך החריטה, הלייזר אינו משנה את צורת המקלדת אלא רק מחמם במקצת את המשטח עליו מבוצעת החריטה. זה קורה בגלל שהלייזר מסיר רק שכבת פלסטיק דקה בזמן שרוב השטח נשאר לא נגוע.

תהליך החריטה של סמלים ואותיות אינו מורכב מה שמאפשר בנוסף למקלדת עצמה להוסיף גם לוגו/משפט כלשהו על מקש הSPACEBAR או על גוף המכשיר. העובדים המקצועיים שלנו יעזרו בעיצוב ודיוק רב יעבירו את הסקיצה למשטח עצמו. חריטת לייזר על LAPTOP, טאבלט או מחשב מאפשרת לקבל צורות חדות וברורות על המשטח הנחרט. חריטה היא לא לעומק רב לכן אין צורך לדאוג שהאותיות יתלכלכו.

חריטת אותיות מהירה בחדרה.

חריטת לייזר על LAPTOP, טאבלט ומחשב זו הדרך הכי אפקטיבית לשים אותיות על המקשים. אנחנו עובדים עם משטחים של מכשירים מכל חברה ומבצעים את עבודתנו במהירות וביעילות. אם יש תאורת LED  במקלדת החריטה נעשית בלי פגיעה בה. במקרים מסויימים ניתן לבצע הדפסה צבעונית על המקלדת, זוהי דרך חדגשנית אך טרם ביצוע הפעולה יש צורך לנתק את המקלדת עצמה.

חריטת לייזר על מקלדת של LAPTOP היא טכנולוגיה מהירה המאפשרת לחרוט על כל סוגי המשטחים סמלים, אותיות וציורים עמידים בפני גורמים חיצוניים. זה נעשה בלי פגיעה בפלסטיק או פירוק של המכשיר. העובדים המקצועיים שלנו יציעו מגוון רחב של גפנים בהם נחרוט על המכשיר שלכם.

חריטה על המקלדת של הLAPTOP זו דרך נפלאה לעשות את המכשיר ייחודי יותר. לעבוד איתנו זה משתלם: חורטים, עוזרים עם בחירת גופן.